Бензинова коса потужністю 1,4 кінська сила , чого достатньо для роботи як кордом так і ножем.
Ширина ножа 255 мм . Товщина ліски 2,4 мм.
Двохтактний двигун. Ємність баку 650 мілілітрів.
Коса підійде як для підкосу трави , так і для високих старих бур'янів.
Вага 9,7 кг.
В комплекті ніж, котушка корду 6 м., наплічні ремені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 1.4 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Висота скошування | 200 мм |
| Тип привода | Бензиновий двигун |
| Викидання скошеної трави | Бічне викидання |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Тип | Газонокосарка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.75 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴




