Оливний нагрівач Kumtel 1240S дасть змогу вам обігріти приміщення площею до 25 м2.
Олійні нагрівачі "м'яко" нагрівають кімнату, не спалюють кисень, практично безшумні. Ось чому вони так подобаються споживачам.
Нагрівачі виготовлені для ринку Туреччини, хоча, як і більшість нагрівачів, зроблені в КНР.
Нагрівач має механічний термостат із плавним регулюванням. І три режими потужності нагрівання 1100/1800/2500 Вт.
Обладнані захистом від замерзання, від перегрівання й автоматичного вимкнення під час перекидання.
Розміри: 45 x 13 x 60 см.
Коліщатка для зручного переміщення.
Прихована котушка для намотування кабелю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Таймер | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Індикатор температури | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Ні |
| Камінний ефект | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 449 ₴



