Електропилка на телескопічній ручці.
Довжина шини 20 см Ширина паза 1,2 мм.
Ланцюг на 33 зууба. Крок ланцюга 3/8"
Максимальна довжина ручки 2 метри. ТОбто враховуючи висоту людини можна діставати до гілок на висоті до 4 метрів.
Вага 3,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Довжина шини | 20 мм |
| Об'єм масляного бака | 20 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729 ₴




