Круглий каркасний басейн 427х107 см. Глибина 99 см.
Каркас басейну виготовлений з металевих оцинкованих труб із порошковим фарбуванням.
Чаша басейну з тришарового ПВХ. Зовнішній шар з імітацією дерев'яних дощок. Внутрішній імітація мозаїки.
Об'єм 13030 літрів.
Комплектація "Bestway 5614Z
Басейн
Драбина металева з пластиковими щаблями
Картриджний фільтр-насос 3028 л/год+ картридж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 13030 л |
| Діаметр | 427 см |
| Довжина | 427 см |
| Ширина | 427 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 51 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴



