-6%

Дитячий надувний батут Intex 48260 174*174 см
2 820 ₴
2 646 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний батут для дітей від Інтенекс.
Максимальне навантаження до 60 кг.
Розміри: 174 см довжина, 174 см ширина. Висота: 112 см.
Виготовлений з високоякісного вінілу.
Паковання — картонна коробка.
Вага 9 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 174 мм |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 174 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 41 мм |
| Довжина упаковки | 46 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 3 - 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴

