-28%

Електроконвектор підлоговий 2000 Вт з LED "Equation" конвектор електричний
2 225 ₴
1 612 ₴
- Готово до відправки
- Код: Equation LED
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний конвектор для підлоги з LED екраном для зручності контролю показників.
Конвектори для нагрівання приміщення використовують фізичні властивості теплого повітря підніматися нагору. За рахунок цього прогрів відбувається швидше і рівномірніше, ніж, наприклад, у масляних обігрівачів.
Колір білий.
Розміри: 430х230х660 мм. Вага 3,2 кг.
Потужність 2000 Вт. Що достатньо для обігріву приміщення до 20 м2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Equation |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴

