
Батут Jumper діаметром 305см (10ft) спортивний для дітей з внутрішньої сіткою
6 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: Джампер 305см
- +380 (97) 867-70-00
Батут виготовлений з високоякісних матеріалів і комплектується надійною захисною сіткою, захисною накладкою на пружини, еластичним прыгательным матом, оцинкованими пружинами і ніжками, міцною сталевою рамою.
Захисна накладка на пружини забезпечує безпеку під час стрибків і запобігає застрягання ніг або рук.
Захисна сітка дуже міцна і гарантує, що ніхто не випаде під час стрибків на батуті. Сітка має "вхідні двері" з посиленою застібкою – блискавкою.
Мат батута виготовлений з високоякісного і стійкого матеріалу УФ, який має особливо довгий термін служби.
Пружини дозволяють розподілити навантаження на мат таким чином, щоб батут був стійким.
Сходи з нержавіючої сталі дозволяє зручно підніматися на батут..
Рама складається з нерухомої і оцинкованої сталевої конструкції.
Характеристики:
Розмір батута: 10ft
Діаметр батута: 305 см
Діаметр стрибального мата: 275 см
Висота від землі до стрибального мата: 65 см
Висота захисної сітки: 170 см
Загальна висота батута: 235 см
Максимальна вага користувача 150 кг
Тип захисної сітки: внутрішня
Вага батута: 40 кг
Каркас: Оцинкований
Кількість ніжок: 3шт U-образні
Кількість пружин: 54шт (оцинкована пружинна сталь)
Країна виробник стрибального мата: США
Комплект поставки:
3x U-образні ноги
1x стрибковий мат
1x базова рама
54x сталевих пружин
1x захисна накладка на пружини
6х стійок для захисної сітки
1x захисна сітка
1x комплект кріплення з інструментом
1х інструкція з монтажу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jumper |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 65 см |
| Висота з сіткою | 235 см |
| Діаметр батута | 305 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 6 399 ₴


