
Мотузкова підвісна гойдалка "Айдахо"
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: Айдахо
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотузкова підвісна гойдалка для однієї людини . Такі гойдалки можна підвісити не тільки в саду або в альтанці, але також і всередині приміщення ,наприклад в дитячій.
Максимальне навантаження 100 кг
Каркас із сталі. Обплетення з бавовни.
Ширина: 70 см . Довжина 100 см Загальна висота 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴




