
Павільйон альтанка палатка шатер садовий зі шторами 3х4 метри "Oxis"
10 641 ₴
- Готово до відправки
- Код: Oxis 3x4
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон розміром 3х4 метри. Висота 2,7 метра.
Каркас з металевих труб. З'єднання — болти.
Тент і штори з поліестерової тканини. щільність 180 г/м2.
Штори зав'язуються між собою зав'язками.
Стійки суцільні за висотою. Діаметр 38 мм.
У комплекті штори , а також мотузки для кріплення.
Вага 30 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Висота | 2700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 641 ₴







