Круглий металевий розкладний стіл зі скляною стільницею .
Столик розкладний . Темно-сірого кольору .
Діамерт 60 см . Висота 60 см .
Вага 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 767 ₴

