Батут Just Fun Multicolor діаметром 140см з максимальною навантаженням 60 кг підходить для дітей від 1 року. Влітку він може легко стояти в саду, а в холодну пору року - завдяки невеликим габаритам - в будинку.
Мат батута стійкий до розтягування і ультрафіолетових променів. Захисний килимок пружин запобігає падіння ноги між пружинами.
Характеристика:
Розміри:
Загальна висота: 160 см
Максимальний діаметр: 140 см
Діаметр середньозваженою частини для стрибків: 110 см
Висота батута від землі: 35 см
Максимальне навантаження - 60 кг
В комплект входить:
- ключ для монтажу батута
- інструкція
Технічні характеристики:
1. Труба рами: 6 шт, Ø25x1.0 мм
2. Ніжки: 6шт, Ø25 × 1.0 мм, висота 36 см, з пластиковими ковпачками
3. Мат: PP матеріал
4. Банджі-шнури: 30 шт, Діаметр 6 мм
5. Шайба: ПВХ + середня EPE піна 6 мм
6. Захисна сітка: PE матеріал, висота 125 см
7. Захист пружин з поролоном: товщина 10 мм 6.
8. Упаковка: 1 комплект / скриньку, 75 * 27 * 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Just Fun |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рами батута | 35 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Червоний |
| Стрибкова поверхня | |
| Довжина стрибкової поверхні | 140 см |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Ширина стрибкової поверхні | 140 см |
- Ціна: 2 659 ₴




