
Батут JUST FUN 183см (6ft) диаметр с внешней сеткой спортивный для детей и взрослых
3 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: ДФ183С
- +380 (97) 867-70-00
Круг рамы в данном батуте изготовлен по уникальной американской технологии - каркас из квадратного профиля. Благодаря многим тестам, инженерам удалось установить, что такая конструкция более надужная и крепкая.
Также здесь применён принцып двойной оцинковки: снаружи и внутри трубы.
Лестницей не комплектуется!!!
Характеристики:
Розмір батута: 6ft
Діаметр батута: 183 см
Діаметр стрибального мата: 153 см
Висота від землі до стрибального мата: 50 см
Висота захисної сітки: 100 см
Загальна висота батута: 200 см
Максимальна вага користувача 90 кг
Тип захисної сітки: зовнішня
Вага батута: 26 кг
Каркас: Оцинкований
Кількість ніжок: 3шт U-образні
Кількість пружин: 36шт
Країна виробник батута: Польща
Країна виробник стрибального мата: США
Комплект поставки:
3x U-образні ноги
1x стрибковий мат
1x базова рама
36x сталевих пружин
1x захисна накладка на пружини
6х стійок для захисної сітки
1x захисна сітка
1x комплект кріплення з інструментом
1х інструкція з монтажу
Поставляється в 1-й упаковці розміром 101,0 х 49,0 х 20,0 см
Покрокові рекомендації по складанню батутів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Just Fun |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 50 см |
| Висота з сіткою | 200 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Гальванічне |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 3 989 ₴








