-6%

Павільйон садовий 3х4 метри "Occo"
8 283 ₴
7 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: Occo 3*4
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон без москітної сітки та штор .
Каркас з міцного металу. Накриття з поліестерової тканини білого кольору .
Розміри : 296 х 396 см. . Висота 2,67 метра . Висота до перекладин : 1,74 метра .
Вага : 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма даху | Купольна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2670 мм |
| Довжина | 2960 мм |
| Ширина | 3960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Полієстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 818 ₴


