-4%

Павільйон садовий білий 2 х 3 м ( поліетилен)
2 234 ₴
2 152 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1,95*2,95
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон білого кольору .
Каркас розбірний з металевих трубок ,пофарбованого в білий колір.
З'єднання пластикові.
Розміри : 1,95*2,95 метра . Висота 2.44 метри
Тент з поліетилену.
В комплекті мотузки та кілки для кріплення.
Вага 5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 2950 мм |
| Висота | 2440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Поліетилен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 152 ₴


