-6%

Шестикутний садовий павільйон 4х4 метри
14 500 ₴
13 571 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон шестикутної форми. Сірого кольору .
Каркас павільйону з металу . Дах і шторки з поліестеру . Обладнаний москітною сіткою від комарів на блискавці.
З трьох сторін має металевий парканчик ,що надає павільйону велику стійкість.
Біля павільйону подвійна дах ,через яку забезпечується вентиляція (весь гаряче повітря виходить ,а не збирається під куполом ).
Розміри :
Між протилежними стінами відстань 3,5 метра. Відстань між сусідніми опорами 1,75 метра . Висота 2,75 метра.
Розміри упаковки : 200*55*15 див. Вага 35 кг Самовивозу немає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Метал |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Форма даху | Вальмовий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 3500 мм |
| Довжина | 3500 мм |
| Ширина | 3500 мм |
| Висота | 2750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покрівля | Полієстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 571 ₴



