Intex 68347 Seahawk 2 Set надувная лодка двомісна
Розмір: довжна: 236 см., ширина :114 см. висота: 41 см.
Навантаження : 240 кг.
Пластикові весла 122см.
Материал :Super Tough, товщина 0,50 мм.
Дно :надувне ,конструкція I-Beam,клапан Boston
Кількість повітряних камер :3 шт.
Можливість підключення мотора
Фіксатор на весла
Тримачі : для вудок,для весел,кочети для весел 2шт.
Швартувальний трос по периметру
Комплектація :лодка,весла, насос ручний,сумка для снастів,латка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Kоличество гермоотсеков | 3 |
| Грузоподъемность | 240 кг |
| Длина | 236 см |
| Материал | Неармированный ПВХ |
| Пассажировместимость | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Тип дна | Надувное |
| Ширина | 114 см |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Длина весла | 122 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Изделие | Лодки надувные |
Информация для заказа
- Цена: 2 833 ₴




