-20%

Надувний дитячий басейн синього кольору 168х41 см , 640 літрів Intex
656 ₴
522 ₴
- В наявності
- Код: 58446
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн дитячий інтекс 58446
Розмір: 168 см. Висота: 41 см.
Об'єм: 640 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 640 л |
| Діаметр | 168 см |
| Довжина | 168 см |
| Ширина | 168 см |
| Висота | 41 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 150 до 200 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴

